englishslovenčinačeština

Doprava a platba

Kvalitné dodanie, v 99 % do druhého dňa po celej Českej republike a do dvoch dní po celom Slovensku.
Zdarma
 pri objednávke nad 2 000,- Kč alebo nad 100,- Eur.

 

Tovar si môžete nechať zaslať do Vašej dielne alebo domov. Ceny a podmienky sú uvedené v tabuľke nižšie. Doprava zdarma platí pre balíkovú prepravu. Stroje a tovar nad 30 kg zasielame zbernou paletovou službou.
Informujte sa o Vašej cene.

doprava-platba

- Kvalitné dodanie do druhého dňa
- Preprava ZDARMA pri objednávke nad 2 000 Kč alebo nad 100 Eur
- Možnosť vyzdvihnutia tovaru v Predajných centrách

 

Česká republika Objednávka
do 2 000 Kč
alebo do 100 Eur
Objednávka
nad 2 000 Kč
alebo nad 100 Eur
PPL
balík do 30 kg
do druhého dňa
130 Kč
(107 Kč bez DPH)
+ 40 Kč dobírka
(33 Kč bez DPH)
ZDARMA
Česká pošta
balík do 30 kg
do druhého dňa
130 Kč
(107 Kč bez DPH)
+ 40 Kč dobírka
(33 bez DPH)
ZDARMA
GEIS
preprava tovaru
nad 30 kg
od 250 Kč
(207 Kč bez DPH)
od 250 Kč
(207 Kč bez DPH)
Osobný odber
Tuchoměřice - Praha
Modřice - Brno
ZDARMA ZDARMA

 

 

PPL

Tovar Vám privezie v Českej republike prepravná služba PPL nasledujúci pracovný deň priamo na Vašu adresu. Na Slovensko do dvoch pracovných dní. Čas doručenia sa pohybuje v intervale od 8 do 18 hodiny. V prípade nezastihnutia Vás dopravca bude kontaktovať telefonicky. V sobotu, nedeľu a cez sviatky sa nedoručuje. Platiť môžete na dobierku priamo dopravcovi v hotovosti, alebo platobnou kartou VISA a MASTERCARD, alebo bankovým prevodom na zálohovú faktúru (bez poplatku), či pripísaním čiastky na náš účet v ktorejkoľvek pobočke ČSOB v Českej republike a na Slovensku (s poplatkom).

ČESKÁ POŠTA

Tovar Vám privezie Česká pošta nasledujúci pracovný deň priamo na Vašu adresu, alebo obdržíte avízo o príchode zásielky a balík si vyzdvihnete na Vašej pošte. Balík je uložený na pošte po dobu 7 dní. V sobotu, nedeľu a cez sviatky sa nedoručuje. Platiť môžete na dobierku (s poplatkom), alebo bankovým prevodom na zálohovú faktúru, či pripísaním čiastky na náš účet v ktorejkoľvek pobočke ČSOB v Českej republike a na Slovensku (s poplatkom).

GEIS

Tovar väčších rozmerov a tovar nad 30 kg rozvážame individuálnou alebo paletovou prepravou. Používame renomovaného prepravcu s vyťažením dopravy tam aj späť, a preto Vám môžeme ponúknuť veľmi zaujímavé ceny. Kontaktujte nás pre informáciu o Vašej cene. Platiť môžete bankovým prevodom na zálohovú faktúru, či pripísaním čiastky na náš účet v ktorejkoľvek pobočke ČSOB v Českej republike a na Slovensku (s poplatkom).

OSOBNÝ ODBER

Tovar si taktiež môžete osobne vyzdvihnúť v IGM Predajných centrách v Tuchoměřiciach pri Prahe a v Modřiciach pri Brne. Vopred sa telefonicky informujte o pripravenosti Vášho tovaru. Platiť môžete v hotovosti, platobnou kartou (VISA a MASTERCARD), alebo bankovým prevodom na zálohovú faktúru, či pripísaním čiastky na náš účet v ktorejkoľvek pobočke ČSOB v Českej republike a na Slovensku (s poplatkom).

 

Spôsoby platby

Prijímame platby v českých korunách, zákazníci zo Slovenska a iných štátov EÚ môžu platiť v Eurách. Platba môže byť vykonaná v hotovosti, alebo platobnou kartou (VISA a Mastercard) na IGM Predajnom centre, na dobierku, alebo platobnou kartou (iba balíková služba), na e-shope platobnou kartou, alebo cez platobnú bránu PAYU tzn. priamo platbou z Vašej banky a to z Českej sporiteľne, Komerčnej banky, Raiffeisen Bank, GE Money Bank, mBank, FIO banky a Zberbanky.

Spôsob platby vždy vychádza zo zvoleného spôsobu prevzatia tovaru. Tovar zasielame balíkovou službou pri zásielkách do 30 kg, prepravcom pri zásielkách paletových, alebo si môžete zvoliť osobný odber v niektorom z IGM Predajných centrách. Možnosti sú uvedené v tabuľke vyššie, vrátane možného spôsobu platby.

Štátne a všeobecné inštitúcie - všetky miestne úrady, školy, univerzity, nemocnice, väzenia a iné vládne príspevkové organizácie môžu nakupovať na faktúru a môžu získať tovar po predložení písomnej, faxovej alebo e-mailovej objednávky s uvedením identifikačného čísla organizácie a oficiálneho čísla objednávky.

Nákup na fakturu môžu získať aj kupujúci podnikatelia, fyzické osoby, či právnické osoby podnikajúce podľa živnostenského zákona alebo iného zvláštneho zákona, ktorí vo vzťahoch s predávajúcim jednajú v rámci svojej obchodnej alebo podnikateľskej činnosti. Pre ďalšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie. Všetky objednávky sa riadia aktuálnymi Obchodnými podmienkami IGM Bohemia, s.r.o.

 ESSOX pjns 183x90

Pri tovare nad 3 000 Kč Vám môžeme zaistiť nákup na splátky alebo úver v spoločnosti Essox s.r.o.

 

IGM na internete

Navštívte náš web, sledujte naše videá a čo máme nové na našom facebooku...