englishslovenčinačeština

Tovar zakúpite u našich obchodných partnerov - predajcov

 
Chcete sa poradiť, kúpiť tovar, ktorý si chcete najprv osobne prezrieť?

Pre tých z Vás, ktorí preferujú osobný kontakt, alebo si jednoducho chcete nástroj pred kúpou prezrieť, ponúkame predajnú síeť špecializovaných a nami preškolených predajcov po celej Českej a Slovenskej republike a v IGM Predajných a testovacích centrách. Upozorňujeme Vás však, že niektoré naše položky nemusí mať predajca v daný okamih na sklade. Pred návštevou predajne sa preto radšej telefonicky informujte o dostupnosti tovaru.

Jednoducho zavolajte na naše zákaznické linky a získajte informácie o najbližšom predajcovi, alebo si svojho najbližšieho predajcu nájdite pomocou prehľadnej mapy.

... alebo v IGM Predajných a testovacích centrách

Nájdete tam širokú ponuku vystavených kvalitných strojov a nástrojov, výborný zákaznícky servis odborne školeným personálom a
parkovacie miesta pre našich zákazníkov.

... alebo si môžete nechať tovar zaslať

Tovar si môžete nechať zaslať priamo k predajcovi, alebo do Vašej dielne, či domov. Používame PPL balíkovú službu a Slovenskú poštu. Informácie o cenách a podmienkach prepravy Vám radi oznámime na zákaznickej linke alebo ich nájdete na www.fachshop.sk. Poprípade kontaktujte Vášho predajcu, či túto službu poskytuje.

- Kvalitné dodanie do druhého dňa po celej Českej republike.
- Dodanie do 2–3 po celej Slovenskej republike.
- Možnosť vyzdvihnutia tovaru u predajcov, alebo v IGM Predajných centrách.

modul-542 info

IGM na internete

Navštívte náš web, sledujte naše videá a čo máme nové na našom facebooku...