englishslovenčinačeština

Profil spoločnosti

IGM je rodinná česká firma stojaca na perfektnom zákazníckom servise ako pevnej a nemennej hodnote.

Ponúkame širokú škálu kvalitných a hodnotných strojov, nástrojov a náradia. Náš týmový, priateľský a odborne vyškolený personál poskytuje nadštandardné služby už od roku 1997.

Profil spoločnosti

IGM nachádzajúca sa na severozápadnom okraji Prahy patrí medzi predné spoločnosti na trhu so strojmi, nástrojmi a náradím, a to ako distribútor a špecializovaný zásielkový obchod s niekoľkými vlastnými predajnými centrami a internetovým obchodom. Ponúkame priateľské a osobné služby pre tisícky zákazníkov od obchodníkov, výrobných podnikov až po kutilov a nadšencov v obore drevospracovania.

Našim pilierom sú produkty pre stolárov, nábytkárov a všetkých nadšencov, ktorí radi pracujú s drevom.

Viac než 10 000 produktov nakupujeme od renomovaných výrobcov z celého sveta vrátane českých firiem a taktiež sami vyrábame pod vlastnou značkou. Neustále sledujeme najnovšie trendy a vyvíjame a vyberáme pre Vás tie najkvalitnejšie a nejzaujímavejšie produkty, ktoré Vám uľahčia a sproduktívnia Vašu prácu s drevom.

Všetky produkty pre Vás máme zahrnuté vo farebnom ročnom katalógu s viac než 200 stranami s perfektným technickým popisom a cenou pri každom produkte. Registrovaným zákazníkom a predajcom poskytujeme nadštandardný propagačný a marketingový servis vrátane zasielania tlačených katalogov a kvartálnych minikatalógov s akčnou ponukou a novinkami.

Od nás môžete očakávať iba kvalitné služby, na ktoré sa môžete 100% spoľahnúť. Zákaznický tím IGM poskytuje zdarma technické poradenstvo pri nákupe, kompletnú zákaznicku podporu, informácie o dodaní a špeciálne ponuky za výhodné ceny. Riešenie reklamácií a odborný servis strojov, nástrojov aj elektronáradia vykonávame s najväčšou starostlivosťou a vždy hľadáme to najlepšie riešenie pre zákazníkov.

Vďaka inováciám, bezkonkurenčnej ponuke, skvelým cenám a spokojnosti zákazníkov naša spoločnosť neustále obchodne rastie.


Presvedčte sa aj Vy, že v IGM pracujeme perfektne...

IGM na internete

Navštívte náš web, sledujte naše videá a čo máme nové na našom facebooku...