Legendárna pásová píla znovu v predaji

JET JWBS Pásová pila

Ihneď po skončení predaja staršieho modelu pásovej píly JET JWBS-18Q ste sa nás pýtali, či ešte bude možnosť si túto pílu kúpiť. Teraz pre vás máme najnovší typ tejto pásovej píly, ktorú momentálne firma JET ponúka.


JET JWBS Pásová pilaPíla prekonala samozrejme niekoľko zmien, ktoré určite potešia každého. Jednou z výhod je dvojité odsávanie zaisťujúce lepší odvod triesok, čo prispieva k väčšej čistote v dielni. K paralelnému pravítku pribudlo mikro-nastavenie, ktoré využijete pre presné nastavenie na desatinu milimetra. Paralelné pravítko možno nastaviť do dvoch polôh. V základnej polohe, kedy je pravítko zvisle, ho využijete pri rezaní vyššieho materiálu. Jednoduchým opätovným nastavením pravítko nastavíte do vodorovnej polohy, kedy je oveľa jednoduchšie rezať nižšie dielce. Oproti predošlému typu je aj navýšená kapacita rezu, kedy nový model prereže až 407 mm.

Píla disponuje silným motorom, ktorý zvládne aj najnáročnejšie rezy. S kvalitným a presným rezom vám pomôžu nastaviteľné ložiská, ktoré si nastavíte v priebehu pár sekúnd. Táto píla je výborný pomocník pre profesionálnu dielňu, kde je vyžadovaná presnosť a kvalita práce.

Na trh prinášame aj úplne nový model, JET JWBS-15.

Ak by pre vás pásová píla JET JWBS-18Q bola príliš veľká, tak nový model s označením JWBS-15 vám ponúkne rovnaký komfort, len v menšom prevedení.

Pásová píla JET JWBS-15 ponúka prierez až 360 mm. Tiež má dvojité odsávanie so 100mm vývodmi, vďaka ktorým je zaistený odvod triesok. Masívny liatinový stôl možno naklápať od -5° do +45°.
Späť na zoznam aktualít