Novinky v minikatalógu - vŕtačky JET

vŕtačky JET

Nové modely stĺpových vŕtačiek JET ukazujú na svoju výnimočnosť v nezávislých testoch. Zároveň sú hodnotené ako najlepšie modely medzi stĺpovými vŕtačkami.  


Nový model vŕtačky JET JDP-15B zaujme na prvý pohľad. Na dizajne je jasné, že došlo k zlepšeniu estetiky a to veľmi úspešne. Nový model vyzerá moderne, ale došlo k zlepšeniu aj po technickej stránke? Odpoveď znie: áno! JET u tejto vŕtačky prepracoval dôležité časti, vďaka tomu vŕtačka spĺňa vysoký štandard. 

vŕtačky JET JDP-15B

Existuje celý rad zmien, ktoré robia tento model jedinečným. Jednou z týchto zmien je systém pre napínanie klinového remeňa pomocou jednej ruky. Pracovný stôl má veľkosť neuveriteľných 32 x 45,4 cm, je teda väčší o 10 cm na hĺbku a 13 cm na šírku oproti iným vŕtačkám.
 

systém pre napínanie klinového remeňa

Ďalším novým prvkom je laserový systém navádzania XACTA – X, ktorý veľa iných vŕtačiek postráda. Systém XACTA – X funguje veľmi dobre a je uľahčením práce pri vŕtaní. Vŕtačka má veľmi spoľahlivý motor. Nastavenie otáčok je veľmi jednoduché a na výber je šestnásť rýchlostí.

V jarnom minikatalógu nájdete vedľa nových vŕtačiek JET, tiež veľa strojov a nástrojov v akcii, nezabudnite tiež na zľavu 5% na všetok sortiment...

Pozrite sa na video s vŕtačkou JET JDP-17

Teší nás, že Vám tieto výnimočné vŕtačky JET môžeme ponúknuť. Súvisiace produkty

Späť na zoznam aktualít