Renesancia ornamentov na nábytku

Ornamenty na dverách a frézka IGM

Ornamenty na dlhé roky upadli do zabudnutia. Teraz sú však opäť v kurze.Ich renesancii napomáha aj ľahšia výroba pomocou unikátnej šablóny CRCS značky CMT.

S týmto prípravkom môžete vyrobiť krásne rozety, rohové ornamenty na dvere alebo rámy, ornamenty na kuchynské dvierka, čelá postelí alebo skríň.

Nábytok z masívu ozdobený ornamentami zažíva renesanciu, a preto sa pozrime, ako to všetko funguje.

Fungovanie frézovania ornamentovHotové ornamenty

Ornament vyrobíte v priebehu niekoľkých minút. Potrebujete k tomu CMT sadu na ornamenty CRCS Start1 a akúkoľvek hornú frézku. Sada obsahuje stopkovou frézu s kužeľovým krúžkom, pomocný rám a dva kusy šablón. Šablóny majú presne tvarované výrezy rôznych šírok, ktoré vedú frézu vo vodorovnom i zvislom smere a vytvárajú tak jedinečne vyrezané vzory. Pozrite se na video, aká ľahká je výroba ornamentov s CMT šablonami.

K základnej sade si môžete dokupovať ďalšie a ďalšie šablóny. Na výber máte z viac ako 30 nádherných vzorov a nepreberné množstvo kombinácií, ktoré dodajú vášmu nábytku na originalite. CMT šablóny na ornamenty zakúpite v eshope, u našich predajcov alebo v IGM Predajných centrách, kde vám postup práce a všetky možnosti radi predvedieme.

Postup frézovania ornamentov do drevaSúvisiace produkty

Späť na zoznam aktualít