Veríme kotúčom CMT

Pílové kotúče CMT

Dnes vám predstavíme prednosti kotúčov CMT tej najvyššej rady, určených na rezanie materiálov v plnom priemyselnom zaťažení a viaczmenných prevádzkach. V každej výrobnej dielni, kde denne používajú formátovaciu pílu, sa snažia porovnávať výdrž kotúčov a používať tie, ktoré vydržia dlho ostré a zároveň sú dostupné za dobrú cenu.


CMT vďaka vlastným vývojárom svoje výrobky stále inovuje a dosahuje tak vždy lepšie výsledky pílových kotúčov oproti konkurencii. Nejvyšie rady pilových kotúčov CMT sú označené ORANGE CHROME a INDUSTRIAL / XTREME.


Kotúč CMT Chrome

Symbol CMT Chrome

ORANGE CHROME

Sú určené pre profesionálnych stolárov, ktorí vyžadujú vysokú presnosť, kvalitu rezu a dlhú životnosť pílového kotúča. Chrómový povrch a výplň odhlučňovacích drážok zaručujú najvyšší komfort používania a najdlhšiu životnosť kotúčov.

 

URČENÉ PRE KAŽDODENNÉ POUŽITIE
Kotúč CMT Xtreme

Symbol CMT Xtreme

INDUSTRIAL / XTREME

Kotúče určené pre profesionálnych stolárov, tesárov a pre priemysel. Uplatnia sa všade tam, kde je každodenné zaťaženie s požiadavkou na maximálnu presnosť a dlhú životnosť pílového kotúča, ale aj v náročných prevádzkach.

 

 

 

 

VLASTNOSTI A KONŠTRUKCIA KOTÚČA

Nemecká oceľ pevnosti 46–48 HRC zaručuje pevný základ na stabilné telo. Laserom presne vyrezané telo poskytuje minimálnu toleranciu.

Kotúč Chrome - Stabilizátor

Symbol - Zub HM

INDUSTRIAL HM

Pílové zuby sú vyrobené z najtvrdšieho mikrozrnného tvrdokovu, ktorý udrží ostrie vo špičkovom stave po dlhú dobu.

Symbol - Trojvrstvové spájkovanie

TROJVRSTVOVÉ SPÁJKOVANIE

Striebro-meď-striebro ponúka maximálnu súdržnosť zubu a tela. Znižuje mieru poškodenia tela vplyvom spájkovania.

Symbol - Orange Chrome

CHRÓMOVANÝ POVRCH

Telo kotúča je pred brúsením pochrómované. Táto vrstva ho chráni pred hrdzou a zvyšuje ľahšie čistenie emulziou CMT C998.001.01.

Symbol - Odhlučnenie

ODHLUČŇOVACIE DRÁŽKY S VÝPLŇOU

Drážky pre zníženie hluku sú vyplnené polyuretánovou hmotou znižujúcou vibrácie. Táto úprava preukázateľne zlepšuje kvalitu rezu a znižuje hlučnosť.

 

STABILIZÁTOR PNUTIA

Tlakový krúžok na tele kotúča, vytvorený medzi dvoma hrotmi, zabezpečí jedinečnú stabilitu tela pri reze a dokonalú súososť počas rotácie.

Symbol - Ostrenie

OSTRENIE

Kvalitné brúsenie dosiahnete na viacosových CNC brúskach. Jemné brúsenie o drsnosti povrchu 0,2 µm zaručuje extra čisté rezy a predĺženú životnosť.

Symbol - Doživotná záruka

DOŽIVOTNÚ ZÁRUKU IGM

Za kvalitou kotúčov rady ORANGE CHROME A INDUSTRIAL / XTREME si stojíme, a preto vám na ne ponúkame doživotnú záruku. Stačí po dobu životnosti kotúča nechať starostlivosť oň na nás a my vám garantujeme jeho záruku.


Pozrite sa na ponuku kotúčov CMT…
Späť na zoznam aktualít