Vždy, keď potrebujete ozajstnú presnosť

IGM Fachmann Digitálny hĺbkomer

Ľahké, rýchle a veľmi presné nastavenie nielen frézy upnutej v hornej frézke, ale tiež vzdialenosti pravítka na frézovacom stolíku alebo výšky vysunutia kotúča na píle, prípadne tiež hĺbky otvoru aj drážky. To všetko zmeriate hĺbkomerom IGM Fachmann MDH s digitálnym odčítaním.

IGM Fachmann Digitálny hĺbkomer
IGM Fachmann Digitálny hĺbkomer
IGM Fachmann Digitálny hĺbkomer

Určite ste už niekedy potrebovali presne nastaviť hĺbku drážkovania na hornej frézke a nie vždy sa vám to podarilo podľa vašich predstáv. Máme pre vás elegantné riešenie rýchleho a presného nastavenia vami požadovaných rozmerov.

IGM Fachmann Digitálny hĺbkomerTento precízne spracovaný hĺbkomer IGM Fachmann MDH vyrobený z tvrdeného plastu s digitálnym ukazovateľom nameraných, či nastavených hodnôt nevyužijete len pri nastavení hĺbky frézovania na hornej frézke. Napríklad pri nastavení vysunutia rybinovej frézy pre vytvorenie rybinového spoja pomocou cinkovacieho prípravku. Jeho využitie je však oveľa širšie, napríklad na kotúčovej píle, kde je potrebné nastaviť vysunutie kotúča zo stola pri vytváraní drážky pre zadnú časť skrine. Ďalej jeho služby využijete na frézovacom stolíku, v ktorom máte upnutú hornú frézku. Pohodlne a ľahko nastavíte, či už hĺbku, alebo aj šírku frézovanej drážky, polodrážky, prípadne aj drážky odsunutej od okraja frézovaného materiálu.


Súčasťou digitálneho hĺbkomeru je snímateľný merací kolík, pomocou ktorého ľahko zmeriate hĺbku otvoru alebo drážky až do 55 mm. Týmto spôsobom ľahko zmeriate hĺbku otvoru pre dvierka skrine.

Veľkou výhodou sú praktické nohičky vybavené magnetmi pre lepšie prichytenie k oceľovým stolom strojov.Súvisiace produkty

Späť na zoznam aktualít