CMT C704 Úkosová fréza - 45° D 25x8 L41 S=6  HM
CMT C704 Úkosová fréza - 45° D 25x8 L41 S=6  HMCMT C704 Úkosová fréza - 45° D 25x8 L41 S=6  HM

CMT C704 Úkosová fréza - 45° D 25x8 L41 S=6 HM


Cenníková
21.70 €
26.04 € s

Skladová
Tuchoměřice
1 ks

Kód
C70524011


Uhlová stopková fréza je určená k ľahkému zrazeniu hrany pod uhlom 45°. K ľahkému vedeniu je na konci frézy upevnené ložisko, ktoré kopíruje hranu materiálu a zaručuje tak rovnako hlboké uberanie. IGM tvrdokovové stopkové frézy rady FachmannPožadujete také stopkové frézy, ktoré pracujú dostatočne vý... Celý


2 ks
22.58 €
27.10 € s
3 ks
22.58 €
27.10 € s
8 ks
22.58 €
27.10 € s
Nie
21.70 €
26.04 € s
1 ks
21.70 €
26.04 € s

Uhlová stopková fréza je určená k ľahkému zrazeniu hrany pod uhlom 45°. K ľahkému vedeniu je na konci frézy upevnené ložisko, ktoré kopíruje hranu materiálu a zaručuje tak rovnako hlboké uberanie.

 

IGM tvrdokovové stopkové frézy rady Fachmann

Požadujete také stopkové frézy, ktoré pracujú dostatočne výkonne, vydržia Vám na Vaše projekty a sú za dobrú cenu? Potom sú stopkové frézy IGM rady Fachmann tými pravými nástrojmi pre Vás. Nástroje konštruujeme s použitím najnovších poznatkov z oboru a frézy majú design proti spätnému rázu, dostatočne veľký priestor pre odvod triesok a teflónový povrch. Pre výrobu používame kvalitný tvrdokov, silné rezné hrany, veľmi kvalitné guľôčkové ložiská, ostríme na CNC strojoch a všetko je balené v priehľadných bezpečných obaloch. Stopkové frézy Fachmann splňujú európske bezpečnostné normy EN 847/1 a 2. Sú ideálne pre frézovanie tvrdého a mäkkého dreva, preglejky, vrstvených lepených materiálov a plexiskla, či iných plastov. Sú určené pre remeselné použitie.


Tvrdé a dostatočne silné tvrdokovové zuby
Používame len kvalitný mikrozrnný tvrdokov (spekaný karbid) špeciálne určený pre rezné nástroje na mäkká a tvrdé drevá. Hrúbka reznej hrany je podľa typu frézy 2 mm a nástroj sa preto dá viackrát naostriť.

Design proti spätnému rázu
Frézy majú konštrukciu tela vyrobenú tak, aby sa maximálne zamedzilo možnosti spätného rázu pri frézovaní. Telo nástroja splňuje náročné kritériá bezpečnosti podľa európskych noriem EN 847.

Teflónový povrch PTFE
Stopkové frézy IGM Fachmann sú potiahnuté červeným alebo čiernym teflónovým povrchom PTFE, ktorý minimalizuje koróziu a lepšie odoláva napaľovaniu zvyškov triesok pri vyšších teplotách, ktoré vznikajú pri frézovaní. Fréza tak zostane dlhšie čistá a ostrá, než frézy, ktoré sú len nafarbené obyčajnou farbou.

Precízne naostrenie
Všetky frézy sú precízne a presne naostrené na CNC presných brúskach. Spôsob ostrenia, spolu s celkovou konštrukciou Vám garantuje vždy čisté rezy a vysokú výkonnosť.

Prehľadné značenie
Na stopke má každá fréza laserom vyznačené dôležité údaje a značku, ktorá ukazuje optimálne zasunutie stopky do klieštiny. Ďalej je uvedené objednávacie číslo, rezný priemer, rezná dĺžka, priemer stopky a maximálne odporučené otáčky. Všetko je naozaj jasné a prehľadné.

Bezpečné balenie
Čo najväčšia ochrana pre Vaše nástroje! IGM Stopkové frézy rady Fachmann sú balené v praktických obaloch, ktoré poskytujú ochranu nástroja pred poškodením a vonkajšími vplyvmi. Pomáhajú udržať poriadok pri skladovaní. Priehľadný obal je vybavený závesom s euro otvorom pre prezentáciu na predajniach alebo vo Vašej dielni. Stopka nástroja je pevne upnutá v šikovnom klieštinovom systéme obalu, takže určite nevypadne. Balenie môžete taktiež jednoducho používať pre bezpečnú prepravu stopkovej frézy na ostrenie a späť.

Použitie Vhodné pre tvrdé a mäkké drevo, preglejku, lepené drevené materiály a plexisklo, či plasty, čiastočne vhodné pre laminované drevotriesky a MDF.

Dokumenty
  • Žiadne
Dokumenty
  • Žiadne
Ďalšie