ZĽAVA 21 %

NOVINKA

AKCIA

IGM Trubková stolárska svorka H style
IGM Trubková stolárska svorka H styleIGM Trubková stolárska svorka H styleIGM Trubková stolárska svorka H styleIGM Trubková stolárska svorka H styleIGM Trubková stolárska svorka H styleIGM Trubková stolárska svorka H styleIGM Trubková stolárska svorka H styleIGM Trubková stolárska svorka H style

IGM Trubková stolárska svorka H style


Cenníková cena
13.85 €
16.62 € s DPH

Ušetríte
21% / 3.48 € s DPH

Vaša cena
10.95 €
13.14 € s DPH

Skladová dostupnosť:
28/07/2021

Kód
149-500Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť


• Liatinové čeľuste s veľkou upínacou silou.
• Extra vysoká základňa poskytuje priestor pre jednoduchšie ovládanie.
• Vysoká stabilita vďaka 2 nohám.
• Kvalitné vreteno s masívnou kľučkou.


Rúrkové svorky vám ponúkajú veľkú flexibilitu, pretože ich môžete využiť na rôznych dĺžkach rúrok. Slúži pre lepenie škároviek, rámov a pod. Jedna sada hláv a rôzne dĺžky rúrok poskytujú veľa možností. Svorky majú dva predvŕtané otvory pre uchytenie oporného materiálu, ktoré slúžia proti otláčaniu zvieraných dielov.

Svorka sa skladá z dvoch čeľustí. Do pevnej čeľuste so závitom G3/4"a posuvným ramenom sa naskrutkuje bežná oceľová trubka, ktorá má na jednom konci zhodný závit. Druhá posuvná čeľusť so samozvierateľnými čeľusťami sa zriadi do vhodnej vzdialenosti a kľučkou na pevnej čeľusti sa dosiahne stiahnutie lepených dielov.

Pozor!
Inštalatérska oceľová trubka vonkajšieho priemeru 26,9 so závitom G3/4"BSP (svetlosť DN 20 mm) nie je súčasťou dodávky. Je bežne k dispozícii v inštalatérskych potrebách.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Ďalšie produkty v kategórii