Predajné centrá Brno - Modřice
a Praha - Tuchoměřice

Radi vás privítame v našich predajných centrách s odborným poradenským servisom v Tuchoměřiciach pri Prahe a v Modřiciach pri Brne. Po dohode vopred, je možné vyskúšať si naše stroje v našej predvádzacej dielni. Príďte nás navštíviť, tešíme sa na vás.


Predajné centrum

MODŘICE (BRNO - VENKOV)

  • Brněnská 1066
  • Brno - Modřice 664 42
  • Tel.: +420 546 606 050
  • Prevádzková doba: Po - Pi 7:30 - 17:00

Nájdete nás neďaleko Brna v obci Modřice.


Cesta v smere z Brna:
Z cesty E461 v smere Brno › Mikulov zídite prvým zjazdom na Modřice, prvá odbočka za benzínovú stanicou UNICORN. Po odbočení podídite štvorprúdovú cestu a na prvej križovatke odbočte doprava na ulicu Brněnská v Modřiciach. Prejdite popri točni električiek a vôjdite do slepej ulice, predajné centrum nájdete po cca 200 m na pravej strane.

Cesta v smere do Brna:
Pri príchode po ceste E461 v smere Mikulov › Brno nezvoľte prvý výjazd na Ivančice, Želešice a Modřice, ale zídite až druhým výjazdom na Modřice. Následne podídete most a zídete mierne vpravo na ulicu Brněnská v Modřiciach, predajné centrym nájdete po cca 100 m na ľavej strane.

Nové predajné centrum

TUCHOMĚŘICE (PRAHA - ZÁPAD)

  • Ke Kopanině 560
  • Tuchoměřice 252 67
  • Tel.: +420 220 950 910
  • Prevádzková doba: Po - Pi 7:30 - 17:00

Nájdete nás neďaleko nákupného centra Premium Outlet Prague Airport.

Cesta v smere z Prahy:

Z diaľnice D7 v smere z Prahy zídite zjazdom číslo 2 na PŘEDNÍ KOPANINA - Nákupní zóna a Letiště. Následne vôjdite na kruhový objazd a zvoľte druhý vyjazd na PŘEDNÍ KOPANINA - Nákupní zóna. Pokračujte po hlavnej a na druhom kruhovom objazde zvoľte opäť druhý výjazd na Tuchoměřice. Pokračujte rovno po ulici Ke Kopanině a na treťom kruhovom objazde zvoľte opäť druhý výjazd na Tuchoměřice. Následne sa dostanete na štvrtý kruhový objazd a tam zvoľte tretí výjazd a naše predajné centrum nájdete po pár metroch na pravej strane.

Cesta v smere do Prahy:
Z diaľnice D7 v smere z Prahy zídite zjazdom číslo 3 na Tuchoměřice a Kněževes. Následne odbočte prvou odbočkou vľavo na Tuchoměřice, prejdite popod diaľnicu a pokračujte rovno. V obci Tuchoměřice odbočte vpravo na Praha - Přední Kopanina na ulicu Ke Kopanině smerom na nákupné centrum Premium Outlet Prague Airport. Pokračujte rovno a na prvom kruhovom objazde zídite prvým výjazdom, naše predajné centrum nájdete po pár metroch na pravej strane.