Možnosti platby

Prijímame platby v českých korunách a eurách, platba môže byť vykonaná v hotovosti, alebo platobnou kartou (VISA a Mastercard) na IGM Predajnom centre, na dobierku, alebo platobnou kartou (len balíková služba), na e-shope platobnou kartou, alebo cez platobnú bránu PayU tzn. priamou platbou z Vašej banky.

Spôsob platby vždy vychádza zo zvoleného spôsobu prevziatia tovaru. Tovar zasielame balíkovou službou, prepravcom pri zásielkach paletových, alebo môžete zvoliť osobný odber v niekterom z IGM Predajnom centre.

Štátne a všeobecné inštitúcie - všetky miestne úrady, školy, univerzity, nemocnice, väzenia a iné vládne príspevkové organizácie môžu nakupovať na faktúru a môžu získať tovar po predložení písomnej, faxovej, či e-mailovej objednávky s uvedením identifikačného čísla organizácie a oficiálneho čísla objednávky.

Nákup na faktúru môžu získať aj kupujúci podnikatelia, osoby fyzické, či právnické podnikajúce podľa živnostenského zákona, alebo iného zvláštneho zákona, ktorí vo vzťahoch s predávajúcim jednajú v rámci svojej obchodnej, či inej podnikateľskej činnosti. Pre ďalšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie. Všetky objednávky sa riadia aktuálnymi Obchodnými podmienkami IGM nástroje a stroje s.r.o.
 

Pri objednávke cez e-shop je možné zvoliť jednu z následujúcich typov platby:


V hotovosti

Platbu v hotovosti je možné zvoliť pri objednávkach s osobným odberom na ktorejkoľvek z našich predajní.
Na predajni sa môžete dodatočne rozhodnúť, či namiesto hotovosti použijete svoju platobnú kartu.
 


Dobierkou

 

Najpoužívanejší spôsob platby. Pri preberaní tovaru od doručovateľa ho hradíte v hotovosti šoférovi dopravnej spoločnosti, alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos peňazí, urýchlite tým predanie zásielky.

V prípade dopravy PPL je možné hodnotu dobierky uhradiť aj platobnou kartou.

 


On-line platba kartou

On-line platba kartou je najrychlejší spôsob, akým sa dá na internete za objednaný tovar zaplatiť.
Platba je realizovaná cez platobnú bránu PayU a vďaka tomu môžete platiť kartou vždy bez obáv zo straty, alebo zneužitia citlivých dát z karty. Spoločnosť PayU je vlastníkom certifikátu PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standard), ktorého cieľom je zamedziť podvodom s kartami, a to zavedením najvyšších bezpečnostných opatrení spoločností, ktoré dáta držiteľa karty spracuvávajú, prenášajú, či uchovávajú.

Transakcie prostredníctvom platobnej brány PayU sú vykonané na základe licencie od SNB a prenos dát je zabezpečený protokolom SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure riešením. Vďaka tomu sa údaje z Vašej platobnej karty spracuvávajú priamo vo Vašej banke a nedostávajú sa tak vôbec k obchodníkovi. Tým je zaručená bezpečnosť Vašich peňazí.

Zabezpečená platba kartou, kterou provozuje ČSOB a.s., veškeré detailní informace jsou uloženy v karetním centru ČSOB a.s.
IGM nástroje a stroje s.r.o. nedisponuje žádnými z těchto údajů. Brána je zabezpečena na nejvyšší úrovni a schválena dle pravidel VISA a MasterCard.

Platbu kartou je možné vykonať kartami VISA, VISA electron, MasterCard a Maestro. Vždy je však nutné, aby ste platbu kartou na internete mali na svojej platobnej karte povolenú.

Ako platba kartou prebieha?
• V košíku pri voľbe platby si zvolíte on-line platbu kartou.
• Po dokončení objednávky budete presmerovaní na platobnú bránu pre platbu kartou.
• Opíšete údaje z Vašej karty a platbu potvrdíte
• Po potvrdení platby budete automaticky presmerovaní späť do nášho e-shopu.
 


Platba vopred bankovým prevodom

Ide o platbu pred dodaním tovaru. Obdržíte zálohovú faktúru, ktorú môžete platiť bankovým prevodom, alebo priamo na IGM Predajných centrách. Tovar je expedovaný po obdržaní platby.

Spracovanie takejto platby trvá pár dní. Vašu objednávku vybavíme po pripísaní peňazí na náš účet.
 

V prípade otázok k niekterému zo spôsobov platby nás kontaktujte na tel. č. +421 220 839 030, alebo na e-mail predaj@igm.sk.