Ponúkame vám prácu v IGM

Ponuka pracovných pozícií pre špecialistov, bežných pracovníkov, aj študentov.

 

Prečo práve IGM?

Sme špecializovaný distribútor drevoobrábacích strojov, nástrojov a náradia. Naši zákazníci oceňujú predovšetkým skvelú ponuku jedinečných produktov, možnosť nákupu cez internet, alebo telefonicky z tlačeného katalógu, výborne spracované návody, technické poradenstvo a predovšetkým rýchle dodanie objednaných produktov. Vysokú kvalitu služieb poskytujeme svojim zákazníkom a rovnako sa staráme o našich zamestnancov. Nie je rozhodujúce, či pracujete v expedícii tovaru, na predajni, vytvárate nové produkty, alebo pripravujete reklamné ponuky, rozhodujúce je pre nás, či máte dobrý úsudok, zdravý rozum a záujem o kvalitnú a starostlivú prácu rozmanitého charakteru v technickom obore.
 

Čo Vám v IGM ponúkame?

Predovšetkým je to osobný a priateľský prístup v menšom kolektíve. Ponúkame odbornú a kvalifikovanú prácu v jednosmennej prevádzke s celou radou výhod a nadštandardných benefitov. Sú to napríklad stravenkový paušál, nadštandardná dovolenka, zaistenie pitného režimu zdarma (káva, čaj, voda). Pre brigádníkov na technických a propagačných pozíciách ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domova.
 


Hľadáte prácu v Prahe-západ?

Pre rozšírenie tímu v obchodnom a distribučnom centre v Tuchoměřiciach, Praha-západ hľadáme nové spoľahlivé kolegy a kolegyne.

Zistite viac o aktuálnych voľných pracovných pozíciách tu:

• Pracovník obchodního oddělení s němčinou


Zháňate celoročnú brigádu v Prahe západ?

Študujete VŠ v Prahe a hovoríte maďarsky, poľsky, chorvátsky alebo niektorým iným jazykom strednej a východnej Európy ako rodený hovorca alebo aspoň na úrovni B2 a viac? Ovládate k tomu tiež angličtinu alebo nemčinu? Stále hľadáme šikovné, spoľahlivé a pracovité kolegy na obchodné a technicko-propagačné pozície. Ponúkame tiež prácu v sklade a expedícii pre šikovných brigádnikov.:

• Brigáda ve skladu – balení, štítkování, měření a focení zboží


Zaujala vás naša pracovná ponuka a splňujete nami položené požiadavky?
Neváhajte a kontaktujte nás zaslaním svojho životopisu čo najskôr na prace@igm.cz

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktujeme len vybraných kandidátov. Ak nebudete kontaktovaní do dvoch týždňov od odoslania Vašej žiadosti, považujte Vašu žiadosť za zamietnutú.
 

Adresa:
Personální oddělení,
IGM nástroje a stroje s.r.o.
Ke Kopanině 560
Česká republika
25267 Tuchoměřice, Praha-západ
e-mail: prace@igm.cz
tel. č.: +420 220 950 910

 

Ponuka pracovných miest bola aktualizovaná 15. 9. 2021.