Produktom IGM môžete dôverovať.

Na všetky stroje, nástroje aj náradie poskytujeme záruku až 2 roky.


Sme si istí kvalitou nami dodávaných produktov a preto poskytujeme 2-ročnú záruku, bez nutnosti dodatočnej registrácie. Podrobné kompletné informácie o používaní produktov a podmienkach záruky sú zverejnené na www.igm.sk. Pred použitím produktu si starostlivo prečítajte podmienky záruky, návod na obsluhu, bezpečnosť práce a odporučenie k produktu.


Klasifikácia strojov:

Pre našu klasifikáciu strojov a elektronáradia používame kombináciu niekoľkých faktorov, akými sú, kto bude produkt používať, ako dlho, ako často, ako bude namáhaný a pre aké práce je určený. Cena je tiež jedným z faktorov. Uistite sa, že výber Vášho produktu odpovedá jeho použitiu. Pre technické rady a informácie kontaktujte našich špecialistov na zákazníckej linke, navštívte naše IGM Predajné a testovacie centrá, alebo sa obráťte na našich autorizovaných predajcov.


Kutil

Kategória produktov s nižšími výkonovými parametrami, s menšou kapacitou a ľahšou konštrukciou. Zamerané na nízku cenu. Určené pre použitie jednou osobou, všeobecne pre príležitostné ľahké práce, obmedzene pre náročnejšiu prácu. Používa sa prevažne v domácich dielňach, alebo údržbách. Neodporúčame používať v profesionálnych a priemyselných výrobách. Predpokladané maximálne využitie produktu do 100 hodín ročne.
 


Remeselník

Kategória produktov s vyšším výkonom, s ťažšou konštrukciou a vylepšenou ovládateľnosťou. Vhodné pre použitie 1–4 osobami zvyčajne v malej, alebo stredne dielni v stavebníctve, tesárstve, stolárstve, pre školskú výuku, údržby a príležitostne pre profesionálne výroby. Ocení ich nadšený kutil a domáci užívateľ. Vhodné pre menšie zákazky, montáže, opravy a pod. Predpokladané maximálne využitie do 1000 hodín ročne. Pri používaní v profesionálnej výrobe, alebo remeselnej výrobe je nutné zaistiť pravidelný odborný servis.


 

Profesionálna výroba

Kategória produktov s vysokým výkonom a odolnou konštrukciou. Určené pre používanie viac než 4 ľuďmi zvyčajne strednej a veľkej zákazkovej výroby, akými sú stolárstva, výroby nábytku, stavebné spoločnosti, tesárske dielne, odborné školy, údržby a pod. Produkty v tejto kategórii ocení aj remeselník, alebo zručný kutil. Určené pre profesionálne použitie do 1 500 hodín ročne. Pri používaní v profesionálnej, či remeselnej výrobe je nutné zaistiť pravidelný odborný servis.


Priemyselná výroba

Kategória produktov s najvyšším výkonom, odolnou konštrukciou a maximálnou presnosťou. Určené pre používanie viac než 6 ľuďmi zvyčajne v sériovej výrobe, akými sú stolárstva, výrobné prevádzky a výrobné linky. Produkty v tejto kategórii sú určené pre maximálne zaťaženie viaczmennou prevádzkou. Produkty v tejto kategórii je nutné pravidelne kontrolovať a odborne servisovať.