JET JCDC Cyklónové odsávacie jednotky

 

• Účinná cyklónová technológia.
• Nízka hlučnosť.
• Diaľkové ovládanie s časovačom.
• Účinná filtrácia aj jemného prachu 2 mikróny.
• Masívne kovové vyhotovenie.
• Kovový kontajner na odpad.
• Čistenie filtračného nadstavca bez demontáže.
• Dvojstupňové filtrovanie pilín a prachu.
• Mobilné kolesá cyklónu a odpadovej nádoby.

 

Filter

Pevne zabudovaný mikrofilter neobmedzuje prietok vzduchu, čo zvyšuje celkovú účinnosť filtračného systému. Skladaný povrch s mikrofiltračným materiálom zachytí aj tie najmenšie častice už do 2 mikrónov. Filtrácia je v spodnej časti opatrená odpadovým vrecom pre zber jemného prachu.

 

Odpadová nádoba

Zberná nádoba má rýchly pákový systém pre zaistenie alebo uvoľnenie a nezávislá kolieska pre ľahkú manipuláciu.

 

Cyklónový systém

Cyklónový dvojstupňový odsávací systém poskytuje viac účinnosti ako porovnateľné jednostupňové odsávače. Väčšie nečistoty sú oddelené a spadnú do odpadovej nádoby skôr, než by ich prúd vzduchu doniesol do druhej fázy filtrovania. Tento systém zabezpečuje konštantné sanie a výkon jednotky.

 

Diaľkový ovládač

Rádiofrekvenčné diaľkové ovládanie funguje až do vzdialenosti 15 metrov od cyklónu.
Na diaľkovom ovládači je možné nastaviť časovač na dobu 2, 4, 6 alebo 8 hodín.

 

Výkon a jednoduchá obsluha

JET Cyklónová filtračná jednotka má bezkonkurenčné filtračné vlastnosti a najlepší odsávací výkon pri odsávaní triesok a prachu od strojov. Dokáže sa jedinečne prispôsobiť typu použitia, čo prispieva k jednoduchému použitiu. Pevná konštrukcia stroja a nižšia hlučnosť, než majú odsávače, zaisťujú pohodlnú prácu v dielni aj po dlhšej dobe. Pre jednoduchšie a pohodlnejšie ovládanie je cyklón vybavený diaľkovým ovládačom.

Ponúkané modely mobilných cyklónov sú vhodné na umiestnenie v malej dielni alebo strednej remeselnej dielni. Jednotlivo možno pripojiť až tri stroje naraz alebo môžete cyklón pripojiť k pevnému rozvodnému potrubiu vo Vašej dielni a zabezpečiť tak odsávanie od všetkých strojov.

Mobilné cyklóny poskytujú trvalo vysokú produktivitu. Ich výhoda oproti odsávačom je zrejmá najmä pri kombinácii s klasickými strojmi a brúskami, kedy vzniká veľa jemného prachu. Mikrofiltračný nástavec má veľkú filtračnú plochu, ktorú môžete čistiť bez rozoberania. Tým je zaistený dlhodobý komfort filtrácie.   

Nádoba pre hrubý odpad je dostatočne veľká a veľmi ľahko ju môžete vyčistiť. Čistenie nádoby je ľahšie ako výmena vrecia s pružinovým kruhom. Nádoba na odpad je na kolieskach a k uvoľneniu alebo utesneniu dôjde pomocou dvoch excentrov. Pri likvidácii veľkých častí odpadu neprídete do kontaktu s jemným, zdravotne škodlivým prachom od brúsky.

 

Pozrite sa na video s cyklónovými odsávacími jednotkami JET

Ako pripojiť k jednému odsávaniu viac strojov?

S cyklónovou odsávacou jednotkou JET som významne ušetril...

 

Ponuka odsávačov