Hľadáte správneho pomocníka na stavbu?

JET JTS-315

Potrebovali ste niekedy na montáži alebo stavbe niečo odrezať alebo upraviť na požadovaný rozmer a vaša píla sa z dielne nedá tak jednoducho previezť? Máme pre vás elegantné riešenie...

Je ním píla JTS-315, ktorá sa dá prepraviť aj v osobnom automobile. Povolením niekoľkých istiacich skrutiek pílu jednoducho a rýchlo zložíte.

Píla disponuje kolieskami v zadnej časti stroja. Pri nadvihnutí píly pomocou držadiel je možné stroj pohodlne presunúť na požadované miesto na stavbe. Túto možnosť využijete napríklad aj v malé dielni, kde môžete pílu ľahko premiestniť nabok a uvoľniť si tak pracovný priestor.

Ďalšia z mnohých výhod, ktoré určite využijete, je nepochybne posuvný stôl s vozíkom, pomocou ktorého ľahko vytvoríte pravý uhol, alebo akýkoľvek vami zvolený uhol v rozmedzí nastavenia pravítka od -5° do +47°.

Táto píla je osadená pílovým kotúčom priemeru 315 mm, dosiahnete tak prierezu až 90 mm pri 90° reze. Súčasťou píly je zadný prídavný stôl v cene, pomocou ktorého sa dajú rezať dlhšie dielce. Ako príslušenstvo sa dá dokúpiť bočný prídavný stůl, ktorým zväčšíte reznú šírku až na 860 mm.

Pozrite si ďalšie varianty našich kotúčových píl Súvisiace produkty

Späť na zoznam aktualít