Kvalitnú kefovanú podlahu vyrábame strojom JET už 2,5 roku

Vykefovaná podlaha

Firma Podlahy Bohemia nás navštívila začiatkom roku 2014, kedy plánovali rozšírenie svojej ponuky drevených podláh o podlahy s kefovaným povrchom.


Firma sa zaoberá kefovaním, predajom a inštaláciou drevených podláh v Českej a Slovenskej republike. Momentálne patrí medzi významných dodávateľov luxusných kefovaných podláh.


Na začiatku bola myšlienka a túžba ponúknuť zákazníkom niečo nové, moderné a neobvyklé. Predpoklad bol predať a teda vykefovať 500 m2 mesačne, s touto požiadavkou nás navštívili zástupcovia firmy v predajnom centre v Brne Modřiciach.

Krásna vykefovaná štruktúra dreva

Po starostlivom odskúšaní kefovacej brúsky JET JBS-22 si stroj hneď odviezli.

Nedávno sme sa šli pozrieť do ich výroby na túto kefovaciu brúsku. Zaujímalo nás, ako sa im darí a boli sme milo prekvapení. Privítal nás spokojný pán Macík, ktorý bol aj pri nákupe a výbere stroja. Po dva a pol roku sa im predaj kefovaných podláh navýšil na 1 000 m2 mesačne, čo je dvojnásobok pôvodnej predstavy. Do dnes s brúskou vykefovali neuveriteľných 17 000 m2, čo predstavuje tri futbalové ihriská alebo 200 panelových bytov a to s minimálnymi nákladmi na údržbu.

 Kefovacia brúska JET

Odporučenie pána Macíka:

„Kefovaciu brúsku JET môžem skutočne odporučiť. Je neuveriteľné koľko už nakefovala s minimálnou údržbou. Kefujeme iba tvrdé drevo a používame ju denne. Aj pri tejto prevádzke sme nemuseli zatiaľ meniť kefovací valec za nový.

Vďaka celkovej jednoduchosti stroja je zaručená minimálna cena údržby. Po pravde by som neveril, že táto kefovacia brúska vydrží toľko veľa. Bola to naozaj výborná voľba.“

Podlahy Bohemia

• web: Podlahy Bohemia
• e-mail: info@podlahybohemia.cz
• facebook: drevene.podlahy.bohemia.exclusive
Späť na zoznam aktualít