Pre koho sú určené drevoobrábacie stroje JET?

Pásová pila JET

O strojoch JET som už počul, ale nedokážem si predstaviť, pre koho sú vlastne určené. Ste na tom rovnako? Chceme Vám priblížiť, pre koho sú stroje JET určené a ktorí zákazníci ich nakupujú.


Stroje JET sa vyrábajú v dvoch kategóriách a kvalitatívnych radách.

Zrovnávačka JET

Pre remeselníkov


Stroje sú vhodné pre použitie 1 - 4 osobami zvyčajne v malej alebo strednej dielni v stavebníctve, tesárstve, stolárstve, na školskú výučbu, údržby a príležitostne profi výroby. Taktiež ich ocení nadšený kutil alebo domáci používateľ. Predpokladané maximálne využitie do 1000 hodín ročne. Pri používaní pre živnosť je nutné zaistiť pravidelný odborný servis.

 


 

 

 

Dvojvalcová brúska JET

Pre profesionálov

 

Stroje sú vhodné pre používanie 5 a viac osobami, zvyčajne stredne a veľkej zákazkovej výrobe, ako sú stolárstvo, výroby nábytku, stavebné spoločnosti, tesárske dielne, odborné školy, údržby a pod. Produkty v tejto kategórii ocenia aj remeselníci alebo zručný kutil. Určené pre profesionálne použitie viac ako 1000 hodín ročne. Pri používaní pre živnosť je nutné zaistiť pravidelný odborný servis.

Zákazníka, ktorý si kupuje stroje JET, by som definoval týmito slovami, precíznosť, odbornosť a úspora. Väčšina týchto zákazníkov má informácie naštudované zo zahraničia a prečítané diskusie, ktorých sú Americké a Anglické servery plné. Iba sa chceli na vlastné oči presvedčiť o masívnosti a spracovanie.

 

IGM stánek na výstavě

Happy Carpenter :P

Stroje JET si u nás kupujú menšie dielne ako nosné výrobné stroje, u ktorých sú si istí, že s nimi niekoľko rokov vystačí alebo ako doplnkový stroj, na ktorý sa môžu spoľahnúť a nebudú tráviť väčšinu času nastavovaním.

Všetci užívatelia strojov JET sa spoliehajú na záruku 2roky.


Verte, že drevoobrábacie stroje JET sú určené aj pre Vás …
Späť na zoznam aktualít