Príďte si do IGM vyskúšať japonské píly Silky

prezentační dny Silky v IGM

Ručné japonské píly Silky patria medzi špičkové nástroje na rezanie suchého aj mokrého dreva. Majú veľmi rovný rez a stačí im minimum sily vďaka unikátnemu ostriu.

IGM pily SilkyChrómovaný povrch vysoko uhlíkovej oceli pílového listu je mimoriadne tvrdý a zároveň pružný, odolný proti korózii a účinkom živice, je jemne leštený a ľahko sa čistí.

Pílový list môžeme ľahko ohnúť do oblúku a ten po uvoľnení prejde bez deformácie do pôvodného tvaru a to všetko pri životnosti listu až trikrát dlhšej ako u bežnej píly.

Silky Maximalizuje silu rezu!


Príďte si vyskúšať Japonské ručné píly pre stolárov, tesárov, záhradu, les, arboristiku aj outdoorové aktivity na predajňu do Tuchoměřic alebo Brna – Modřic 1. a 2. augusta.

Máme pre Vás pripravené tieto testovacie dni v najbližších termínoch:

1.8. – 2.8. 2018 - Tuchoměřice, Brno - Modřice
Práca s japonskými pílami - dielňa, stavba, záhrada

22.8. – 23.8. 2018 - Tuchoměřice, Brno - Modřice
Práca s manuálnou olepovačkou - olepovanie ABS hrán, ofrézovanie, kapovanie, začistenie

 

Silky majú pogumované polstrované rukoväte perfektne spojené s oceľovým jadrom, čo umožňuje pevný a pohodlný úchop. Znižujú vibrácie a ponúkajú vynikajúcu priľnavosť, aj keď máte mokré ruky alebo pri práci v rukaviciach za nízkych teplôt.

Sú preto vhodné pre profesionálnych aj amatérskych záhradníkov, stolárov alebo tesárov. Vynikajú výnimočným dizajnom, rýchlosťou rezu, rovnováhou a vynikajúcou kvalitou. Silky sú vyrobené výhradne v Japonsku.

Príďte si vyskúšať japonské píly Silky do našich predajných centier...
 
Späť na zoznam aktualít