Rozšírenie predajnej plochy strojov JET v Žiline

Predajná plocha JET v Žiline

Je nám potešením, že vám môžeme predstaviť novú predajnú plochu so strojmi JET, a to v predajni v Žiline. Na konci minulého roka sme sa dohodli s firmou TABAČÍK – PRIEMTO s. r. o. na rozšírení spolupráce.

 

Tovar v predajni TABAČÍK - PRIEMTO s. r. o.

Ešte pred koncom roka firma zakúpila stroje JET na sklad a vystavila ich vo svojej predajni.

Teraz vám predstavíme firmu TABAČÍK – PRIEMTO s. r. o. a tovar z nášho sortimentu, ktorý môžete priamo v predajni vidieť a zakúpiť.


Záhradná technika TABAČÍK - PRIEMTO s. r. o.História firmy

Firma vznikla v roku 1992 v Žiline na Národnej ulici so zamarením na železiarsky a priemyslový tovar. Postupne sa rozrastala a kúpila v roku 1999 prvý objekt na Národnej 15, kde je sídlo firmy aj v súčasnosti. Po roku 2005 firma kúpila druhý objekt na Ulici P. O. Hviezdoslava, v ňom má k dispozícii viac ako 1200 m2 predajnej plochy.

 

Umiestenie a veľkosť predajne

V súčasnosti firma pôsobí v Žiline na rozlohe viac ako 1 500 m2 predajnej plochy – v ulici P. O. Hviezdoslava o rozlohe viac ako 1 200 m2 a v ulici Kamenná o rozlohe 300 m2 – s celkovým počtom 17 kmeňových pracovníkov.

Firma získala od Národného informačného strediska SR certifikát o zodpovednosti a stabilite na trhu a certifikát dôveryhodná firma za roky 2015/2016, ktoré vyhodnotilo Centrum výskumu názorov zákazníkov.

Veríme, že si u nášho odborného predajcu v Žiline vyberiete potrebný tovar z našej širokej ponuky. Nákup vo firme TABAČÍK – PRIEMTO s. r. o. môžeme odporučiť. Vedenie firmy ponúka zákazníkom dobrý tovar a kvalitné služby.


Vystavený tovar v predajni

V súčasnej dobe firma pracuje s cca 18 000 položkami priemyslového tovaru a ročne zobchoduje cca 25 000 položiek vrátane sezónneho tovaru a špeciálnych položiek.

Vstupné dvere TABAČÍK - PRIEMTO s. r. o.


Pozvánka k nákupu

Predajne TABAČIK – PRIEMTO:
• P. O. Hviezdoslava , Žilina, tel. 041/5620344
• Kamenná 3 (OC IDEA), Žilina, tel. 041/5624501

email: priemto@priemto.sk
web: www.priemto.sk
Späť na zoznam aktualít