Veľtrh WOOD-TEC 2017 je v plnom prúde

WOOD-TEC 2017

Výstava WOOD-TEC zatiaľ prilákala až nečakane veľké množstvo návštevníkov. Na našom stánku o ploche 120 m2 predstavujeme prierez naprieč širokou ponukou sortimentu. Od drevoobrábacích strojov, nástrojov, prípravkov a príslušenstva, až po kompletné vybavenie dielní.

 

WOOD-TEC 2017Veľký záujem prejavujete hlavne o nástroje od italské značky CMT Orange Tools a ako už tradične, také o rýdzo české prípravky a nástroje značky IGM Professional.

Medzi strojmi na našom stánku dominuje značka JET. Môžete tu uvidieť niekoľko noviniek a inovácií v oblasti kefovania a sústruženia dreva.
 

Veľtrh sa koná na výstavišti v Brne
od 31. 10. do 3. 11. 2017.
Nájdete nás v pavilónu „V“, stánok č. 74.


Úplnou novinkou na českom trhu, ktorú také môžete vidieť v našom stánku, sú drevoobrábacie stroje POWERMATIC, určené hlavne pre náročnejších zákazníkov.

Toto je len nepatrná časť našej obsiahlej expozície. Samozrejme, že aj tentokrát sa Vám budú plne venovať naši odborní poradci, ktorí sú pripravení zodpovedať vaše dotazy.
 

Nezabudnite, že na všetky vaše objednávky uzavreté priamo na výstavišti dostanete zľavu až 10%.

Vstupenky na WoodTec zdarma

Nenechajte si ujsť veľtrh WOOD-TEC 2017. Do konca výstavy ostávajú ešte dva dni. Príďte nás osobne navštíviť na náš stánok.

WOOD-TEC 2017
Späť na zoznam aktualít